українська російська англійська
Держфінінспекція у Криму за п'ять місяців відшкодувала втрат на 8,3 млн. грн.
17.06.2013 | 10:36
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в АР Крим упродовж січня – травня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 8,3 млн. грн. Зокрема, відшкодовано збитки від нестач, нецільового та незаконного використання державних і комунальних ресурсів на суму 5,3 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів та бюджетних організацій додатково надійшло доходів на суму 3 млн. грн.

Так, завдяки діям фінінспекторів забезпечено усунення порушень, виявлених під час ревізії Відділу освіти Білогірської райдержадміністрації. Зокрема, посадові особи установи за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи, зайво переказали внески до державних цільових фондів та з недотриманням законодавства виплачували зарплату, що призвело до втрат фінансових ресурсів на суму 155 тис. грн.

Забезпечено також відшкодування втрат на суму 151 тис. грн., виявлених під час ревізії Управління освіти у справах сім’ї, молоді та спорту Армянської міської ради. Його бухгалтерська служба виплачувала працівникам надбавки і доплати, не передбачені законодавством, за рахунок бюджетних коштів покривала витрати сторонніх юридичних осіб.

Окрім того, від початку 2013 року за матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 49 досудових розслідувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 97 управлінських рішень.

У 124 випадках до об'єктів, під час ревізії яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції. Зокрема, 21 установі зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму 1,2 млн. грн.

До суду пред'явлено 28 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 16,9 млн. грн. Пред'явлення ще 50 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та керівниками підприємств, установ і організацій.

За допущені порушення 291 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 71 – до дисциплінарної та матеріальної.

 

версія для друку