українська російська англійська
На Херсонщині відремонтовано понад 1000 км доріг
17.06.2013 | 11:06
Херсонська ОДА

Після зимового періоду експлуатації автомобільних доріг загального користування області з метою їх збереження в першу чергу проводяться роботи з ліквідації ямковості на покритті проїзної частини.

Про це зазначив начальник служби автомобільниї доріг в Херсонській області Микола Саченко під час обласної селекторної наради, яку провів голова Херсонської облдержадміністрації Микола Костяк за участю голови Херсонської обласної ради Віктора Пелиха.

Так, він зазначив , що за час проведення ремонтних робіт станом на 10 червня 2013 року відремонтовано 1048 км доріг (64% загальної протяжності уражених ділянок), площа виконаного  ремонту – 78,1 тис.кв. м. До 01 травня 2013 року була ліквідована ямковість на дорогах державного значення.

Крім того, на сьогодні ведуться роботи з ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення. Виконано ремонт дорожнього покриття загальною площею 18,1 тис. кв.м, необхідно виконати ямковий ремонт на площі 32,2 тис. кв.м.

За словами Миколи Савченка, в межах Херсонської області всі державні акти на право постійного користування земельними ділянками під автомобільними дорогами загального користування оформлені на Службу автомобільних доріг у Херсонській області та на його попередників (Херсонський облавтодор, Адміністрацію автомобільних доріг у Херсонській області).

Разом з тим, на теперішній час необхідне сприяння відділів архітектури районних державних адміністрацій та відділів Держземагентства у районах в оперативному погодженні та затвердженні землевпорядної документації при оформленні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Херсонській області під існуючими автомобільними дорогами загального користування для отриманням свідоцтв на право постійного користування не пізніше 15 серпня 2013 року.

Щодо даного питання Микола Костяк надав доручення керівництву Служби автомобільних доріг в області, ДП «Херсонський облавтодор», головам районних державних адміністрацій, міським головам вжити заходів та в стислі терміни забезпечити завершення робіт з ліквідації «ямковості» на дорогах загального користування  місцевого значення.

версія для друку