українська російська англійська
Для українських та болгарських міжнародних автоперевізників збільшено квоту дозволів на 2013 рік
17.06.2013 | 11:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Болгарія узгодили остаточний контингент дозволів на 2013 рік, збільшивши попередньо встановлену квоту на 2000 універсальних дозволів категорії Євро-1 без сплати дорожніх зборів та 300 дозволів для перевезення вантажів в/з третіх країн без оплати дорожніх зборів. Таке рішення сторони прийняли під час чергового засідання Змішаної українсько-болгарської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, що відбулося на початку червня у Києві.

Під час засідання було відзначено тенденцію зростання товарообороту між Болгарією та Україною, що у результаті призводить до збільшення обсягів перевезень, які здійснюють перевізники обох країн. Відтак попередній контингент дозволів на 2014 рік встановлено на рівні остаточного контингенту на 2013 рік.

Окрім цього, за інформацією учасників засідання, зростають обсяги перевезень пасажирів у регулярному та нерегулярному автобусному сполученні між Україною та Болгарією. Тож сторони підтвердили свої наміри і готовність сприяти подальшому розвитку перевезень пасажирів у регулярному та нерегулярному сполученні між країнами.

А для повного забезпечення попиту на перевезення пасажирів у літній період збільшено квоту для виконання нерегулярних перевезень пасажирів без сплати дорожніх зборів на 1500 дозволів.

Також учасники засідання обох країн підтвердили порядок використання універсальних дозволів, а саме: «Універсальний дозвіл на виконання вантажних перевезень (без урахування категорії екологічності) дає право виконувати двостороннє або транзитне перевезення, а також їх комбінацію у прямому та зворотному напрямках».

Дозволи усіх категорій на поточний рік дійсні до 31 січня наступного року.

версія для друку