українська російська англійська
Броварська ЦРЛ отримала нові автомобілі швидкої допомоги
17.06.2013 | 12:22
КИЇВСЬКА ОДА

Днями у Броварській ЦРЛ відбулося оновлення автопарку "швидкої допомоги". Урочисте вручення автомобілів відбулося за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка. Центральній лікарні було передано 6 автомобілів, з яких 2 авто "швидкої допомоги" та 4 автомобілі "Sens", призначених для сімейної медицини.

«Поступове впровадження реформ у медичній галузі, оновлення медичного обладнання та автомобільного парку в лікарнях є найголовнішими завданнями, які поставила перед собою влада, - сказав Анатолій Присяжнюк. - В результаті поступової реалізації реформ, започаткованих Президентом України у медичній галузі, люди отримають чітку структуру медичних напрямків. Буде розмежовано процеси надання первинної, вторинної, третинної та екстреної медичної допомоги. А це в свою чергу підвищить якість обслуговування».

На зустрічі з лікарями очільник Київщини повідомив, що до кінця літа в області за державні кошти буде придбано 10 машин «швидкої допомоги». Окрім того, голова Київської ОДА акцентував увагу на тому, що влада докладає максимум зусиль, аби створити належні умови для роботи лікарів та медичних працівників, а також забезпечити жителів Київщини якісним та кваліфікованим медичним обслуговуванням.

«Наші зусилля направлені ще й на те, аби створити належні умови для людей, які працюють в лікарні, щоб вони могли вчасно реагувати на виклики хворих. Надалі наша робота продовжуватиметься у тому ж напрямку: максимальне забезпечення лікарень медичними обладнанням та збільшення кількості машин «швидкої допомоги», - зазначив Анатолій Присяжнюк.

версія для друку