українська російська англійська
Сергій Арбузов сподівається, що Парламент підтримає урядові законопроекти
17.06.2013 | 13:14
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов сподівається, що Верховна Рада підтримає внесені Урядом законопроекти. Про це він заявив 17 червня під час засідання Погоджувальної ради у Парламенті.

Як зазначив Перший віце-прем'єр, до порядку денного Верховної Ради внесено 24 питання, поданих Кабінетом Міністрів. Серед них: 4 законопроекти, спрямованих на вирішення соціальних та гуманітарних питань; 11 законопроектів, які необхідні для подальшої стабілізації фінансового сектору, вирішення проблем бізнесу, визначення основних принципів бюджетної політики на наступний рік; 3 законопроекти, які спрямовані на вирішення питань міжнародного співробітництва та національної безпеки України; 3 законопроекти, що регулюють питання реалізації виборчого права і вдосконалення функціонування судової системи. Також включений до порядку денного і законопроект про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування.

«Сподіваюся, що після того, як я відзначив важливість питань, внесених Урядом, всі депутати нас підтримають», - сказав Сергій Арбузов.

Крім того, Перший віце-прем'єр попросив додатково розглянути на цьому пленарному тижні ще два законопроекти Міністерства юстиції, які пов'язані з передачею функцій державної реєстрації фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Тим часом, Сергій Арбузов критично висловився про блокування роботи Парламенту і відзначив, що, акцентуючи увагу на політичних моментах, опозиція не думає про економіку.

«Складається враження, що Уряд не чують. Я вже неодноразово запрошував опозицію зустрітися і обговорити питання бюджетної, податкової політики. Але ніхто, на жаль, не хоче це обговорювати на професійному рівні», - підкреслив Перший віце-прем'єр-міністр.

Як приклад він навів законопроект про трансферному ціноутворенні, який може дати десятки мільярдів гривень для наповнення бюджету. «Парламент вже вдруге не може його прийняти, тому що депутати не голосують. Голосуйте, отримаємо гроші - збільшимо соціальну допомогу для людей, які її потребують», - закликав Сергій Арбузов.

 

 

версія для друку