українська російська англійська
На Луганщині розпочав роботу Центр GPS-моніторингу і диспетчерських послуг
17.06.2013 | 18:18
Луганська ОДА

На Луганщині почав працювати Центр GPS-моніторингу та диспетчерських послуг.

Впровадження GPS-моніторингу на Луганщині – це одна із складових регіональної програми реформування транспортної галузі, яка передбачає розробку нової маршрутної мережі, оновлення рухомого складу та покращення комфортності пасажирських перевезень.

На першому етапі цієї роботи модернізовано внутрішньообласні пасажирські перевезення (однією зі складових цього етапу і стало створення даного Центру), на другому – планується впорядкувати нерегулярні пасажирські перевезення, на третьому – міські перевезення пасажирів. У перспективі також створення так званих «розумних зупинок», де завдяки даним GPS-моніторингу на електронних табло транслюватиметься час прибуття кожного автобуса. Крім того, відповідна програма розкладу маршрутів буде розроблена і для користувачів сучасних мобільних телефонів.

У рамках першого етапу планується протягом трьох років придбати понад 200 автобусів (що відповідають усім вимогам і стандартам) для внутрішньообласних перевезень, причому 70 з них – у цьому році.

Як розповіли в Центрі GPS-моніторингу та диспетчерських послуг, для кожного автобуса надається індивідуальний GPS-трекер, з якого в диспетчерську в режимі он-лайн транслюються дані (держномер машини, її швидкість на кожній ділянці шляху, координати знаходження тощо). Ці дані зберігаються на сервері необмежену кількість часу і в разі необхідності можуть бути надані за запитом.

 

 

версія для друку