українська російська англійська
Національний проект "Відкритий світ" отримав 50 планшетів від Intel
17.06.2013 | 15:14
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Компанія Intel Corporation в рамках національного проекту «Відкритий світ» передала сертифікат на отримання п’ятдесяти планшетів для українських учнів.

Документ передав Голова представництва Intel в Україні, Білорусі, Молдові Кшиштофа Йонака після відкритого інтерактивного уроку з фізики із застосування новітнього обладнання за участю Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула та Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва.

Під час інтерактивного уроку, який відбувся у рамках міжнародної конференції “ABC: Ukraine& Partners”, О.Вілкул та В.Каськів особисто пересвідчились у зручності та ефективності застосування сучасного обладнання у навчальному процесі. За допомогою планшетів, ноутбуків та інтерактивних дошок, школярі ознайомились із цікавою темою з енергозбереження на нашій планеті та актуальності використання екологічного Двигуна Стірлінга. Окрім того, учням була продемонстрована будова Двигуна за допомогою доповненої реальності (3D-модель) та презентаційних матеріалів, а наприкінці уроку діти пройшли динамічний тест для закріплення знань.

«Перший етап національного проекту «Відкритий світ» реалізовується на дуже високому рівні. Він майже завершений і ми раді, що в його рамках відбувається закріплення партнерських відносин із найпотужнішими гравцями на ринку для запровадження новітніх технологій у шкільній освіті», - зазначив Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів. Він наголосив, що вже першого вересня розпочнеться другий етап проекту, який охопить 2 000 шкіл України і буде поширений на 5-9 класи.

Довідково

Національний проект «Відкритий світ» є одним із 17 національних проектів, затверджених Президентом України у 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни. Реалізація національного проекту «Відкритий світ» сприятиме досягненню мети реформи системи освіти, а саме підвищенню конкурентоспроможності української освіти, інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір та якнайшвидшому вирішенню завдань, поставлених на період реформи щодо створення єдиного освітнього простору, удосконалення системи управління освітою; підвищення якості освіти; забезпечення доступності до якісної освіти, спадкоємності рівнів освіти (дошкільної, початкової, середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої, післядипломної, освіти протягом життя); підвищення ефективності фінансування освіти.

 

версія для друку