українська російська англійська
Мінінфраструктури нагадує автоперевізникам про дозволи на в'їзд до Казахстану
17.06.2013 | 16:07
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Міністерство транспорту і комунікацій Республіки Казахстан звернулося до Міністерства інфраструктури України з проханням акцентувати увагу українських автоперевізників щодо порушень правил здійснення перевезень вантажів у 2012 році та у першому кварталі 2013 року через невідповідність бланків дозволів виду перевезень.

Відтак Мінінфраструктури нагадує, що перевезення між обома країнами здійснюються відповідно до положень двосторонньої Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Казахстан про міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом від 22 лютого 1993 року. Відповідно до положень Угоди, перевезення вантажів між країнами здійснюється на основі дозволів, які видаються компетентними органами сторін. Отже, в’їзд на територію Республіки Казахстан без відповідного дозволу забороняється.

З метою уникнення непорозумінь і конфліктних ситуацій під час здійснення перевезень вантажів Мінінфраструктури звертається до українських автоперевізників з проханням прийняти до відома дану інформацію.

 

версія для друку