українська російська англійська
Німці готові поділитися досвідом з Донбасом
17.06.2013 | 17:10
Донецька ОДА

Тема екології та зеленої енергетики стала провідною під час сьогоднішньої зустрічі голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького з депутатом Бундестагу Віолою фон Крамон.

Віола фон Крамон під час триденного візиту знайомиться з Донецьким регіоном, зокрема, з його промисловістю. Парламентар вже побувала в Маріуполі, де відзначила поступове поліпшення екологічної ситуації.

Андрій Шишацький розповів депутату про структуру регіональної економіки та здобутки області в сфері зеленої енергетики та екології. «Основним кроком на шляху поліпшення екології є закриття мартенівських печей на металургійних заводах та їх переоснащення», - зазначив голова облдержадміністрації. Він також додав, що Донеччина є одним з найпотужніших металургійних регіонів, який виробляє більше 20% всієї промислової продукції в Україні.

Очільник регіону та німецький парламентар також обмінялися думками щодо використання інноваційних технологій у поводженні з побутовим сміттям. Говорячи про можливість будівництва в регіоні сміттєпереробних заводів, Андрій Шишацький зазначив, що перш, ніж їх зводити, потрібно чітко розуміти, яким чином вони потім обслуговуватимуться. Проте, голова ОДА підкреслив, що у перспективі такі підприємства потрібні.

Віола фон Крамон запросила представників Донеччини відвідати Германію, де, за словами депутата, накопичено чималий досвід утилізації побутових відходів. У свою чергу Андрій Шишацький сказав, що буде радий бачити представників Парламенту ФРН на VI Міжнародному інвестиційному саміті, що відбудеться в Донецьку у жовтні.

версія для друку