українська російська англійська
Держсільгоспінспекція контролює якість підготовки зернових складів до приймання нового врожаю
17.06.2013 | 16:36
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Держсільгоспінспекція контролює якість підготовки зернових складів до приймання нового врожаю На кінець минулого тижня за даними ДП "Держреєстри України", яке підпорядковане Державній інспекції сільського господарства України у реєстрі сертифікованих зернових складів обліковується 740 складів, паспортна місткість яких складає біля 30 млн. тонн.

Залишки зернових та олійних культур на сертифікованих зернових складах та портових зерноперевантажувальних комплексах складають 11% до наявної місткості.

Зокрема, з початку маркетингового року фахівцями Держсільгоспінспекції в кожній області проінспектовано на експорт біля 27 млн. тонн зерна, у тому числі: зернових культур 22 млн. 270 тис. тонн, олійних культур – 2 млн. 689 тис. тонн, продуктів переробки зерна 2 млн. 004 тис. тонн, що на 1 млн. 719 тис. тонн більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, Держсільгоспінспекція веде активний контроль за якістю підготовки зернових складів до приймання цьогорічного врожаю. Так, за минулий тиждень Держсільгоспінспекцією опрацьовано 12 актів на сертифікацію послуг із зберігання зерна і продуктів його переробки та видано 23 сертифікати відповідності, а п’яти підприємствам, через не дотримання вимог, відмовлено у видачі.

 

 

версія для друку