українська російська англійська
У Держфінінспекції вперше відбувся захист магістерських робіт майбутніх фінансистів
17.06.2013 | 16:54
Прес-служба Державної фінансової інспекції

17 червня 2013 року в приміщенні Державної фінансової інспекції України вперше в рамках співпраці із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів 2-го курсу магістратури спеціальності "Фінанси і кредит" (спеціалізована програма "Менеджмент державних фінансів").

Завідувач кафедри фінансів, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету Ігор Лютий відзначив, що нинішня подія визначає розвиток відносин між Університетом і Держфінінспекцією.

"За сприяння Голови Держфінінспекції Петра Андрєєва, завдяки його розумінню значення науки ми сьогодні проводимо захист магістерських робіт у стінах Держфінінспекції, – наголосив Ігор Лютий. – Проведення захисту в такій формі дасть змогу нашим студентам відчути й усвідомити, що вони отримують диплом, який має практичне спрямування."

У свою чергу Петро Андрєєв зазначив: "Такі заходи дають можливість побачити потенціал випускників, їхній рівень теоретичної підготовки. Студенти ж, зі свого боку, на практиці можуть ознайомитись із тим, як здійснюється державний фінансовий контроль, у чому полягає значущість та важливість роботи фінансового інспектора, який стоїть на сторожі державного бюджету. Адже слід пам’ятати, що основне навантаження, яке лягає на бюджет, має соціальний характер. Завдяки подібним заходам кожен із вас може побачити себе в системі Держфінінспекції. Зі свого боку, ми будемо раді, що у нас працюватимуть випускники такого престижного навчального закладу."

Тож 13 юнаків і дівчат представили на розгляд Державній екзаменаційній комісії результати своїх наукових пошуків, під час яких вони досліджували проблеми казначейської системи виконання державного бюджету, управління бюджетним дефіцитом, особливості системи державного контролю за виконанням бюджету в Україні, вплив тіньової економіки на фінансову безпеку країни тощо. Примітно, що у своїх роботах студенти не лише проаналізували фінансову систему країни, а й запропонували можливі шляхи її поліпшення та удосконалення.

Хтозна, можливо, сьогоднішні випускники згодом поповнять лави державних фінансових інспекторів та аудиторів.

 

 

версія для друку