українська російська англійська
Дмитро Ворона доручив перевірити роботу реєстраційних служб в регіонах
17.06.2013 | 18:48
Прес-служба Державної реєстраційної служби

З 17 по 19 червня відбуватимуться перевірки реєстраційних служб у регіонах. Таке рішення передбачене наказом Укрдержреєстру № 367 від 14 червня 2013 року.

За результатами перевірок планується оцінити готовність реєстраційних служб до проведення з 1 липня 2013 року державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також стан організації роботи органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

«Я неодноразово наголошував, що 15 червня хочу бачити максимальну готовність реєстраційних служб до виконання функцій державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, яка проводитиметься Укрдержреєстром з 1 липня 2013 року. Я особисто минулого тижня перевірив декілька регіонів, і маю відзначити, що організація підготовки є недосконалою. Тож, такі перевірки дозволять нам отримати об’єктивну картину того, що відбувається в регіонах, і зробити відповідні висновки. Наше завдання зробити так, щоб передача повноважень до Укрдержреєстру була максимально комфортною», – відзначив Голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

Нагадаємо, що з 1 липня 2013 року функції реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців переходять від місцевої влади до Укрдержреєстру. Раніше Голова Державної реєстраційної служби України зазначав, що терміни реєстрації бізнесу будуть жорстко контролюватися.

 

версія для друку