українська російська англійська
Ernst & Young стала стратегічним консультантом нацпроекту "Повітряний експрес"
18.06.2013 | 10:46
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

За результатами оголошеного конкурсу на залучення стратегічного консультанта Національного проекту «Повітряний експрес» ДП «Дирекція з будівництва та управління Національного проекту «Повітряний експрес» оголосила переможцем конкурсу Міжнародну консалтингову компанію Ernst & Young.

Основним завданням компанії буде підвищення прибутковості проекту та розробка найкращих рішень, пов’язаних з організацією пасажирських перевезень.

«Стратегічний консультант допоможе зробити цей проект привабливою інвестиційною пропозицією для наступної концесії або приватизації проекту. Важливим завданням компанії є також визначення оптимальної вартості проїзду з метою забезпечення постійного пасажиропотоку та рентабельності проекту», – відзначив Голова координаційної ради Національного проекту «Повітряний експрес» Кирило Бондар.

Компанія Ernst & Young запропонувала оптимальне співвідношення ціни та окремих комплексних рішень відповідно до конкурсного завдання.

Довідково

Компанія Ernst & Young належить до компаній «Великої четвірки» та є світовим лідером з надання консалтингових послуг, аудиту, податково-юридичних послуг та послуг з проведення транзакцій. Компанія надає консультаційні послуги компаніям, що працюють в усіх галузях економіки: автомобільній, енергетичній, металургійній, нафтогазовій, телекомунікаційній, інфраструктурній та ін.

Компанія Ernst & Young успішно надавала консультації щодо реалізації таких інфраструктурних об’єктів, як: Міжнародний аеропорт «Пулково», будівництво швидкісної автомагістралі «Москва – Санкт-Петербург», будівництво платної швидкісної автомагістралі «Західний швидкісний діаметр», Санкт-Петербург.

 

версія для друку