українська російська англійська
На Волині цього річ виплачено майже 0,5 млн. грн. дотації за реалізовану великовагову худобу
18.06.2013 | 11:17
ВОЛИНСЬКА ОДА

Волинські господарі з початку 2013 р. отримали майже півмільйона гривень державної дотації за реалізовану великовагову худобу. Про це розповів заступник голови Волинської облдержадміністрації Віталій Карпюк на нараді з питань заготівлі високовагового молодняка великої рогатої худоби у населення.

«Господар може отримати ці кошти лише тоді, коли матиме всі необхідні документи, в тому числі і від заготівельників, а виплачує держава в такому разі до 8 гривень за 1 кг живої ваги. Очевидно, що це – значна підтримка, і ми докладаємо максимальних зусиль, аби вони її мали», - додав заступник голови Волинської ОДА.

На сьогодні в області за реалізований на переробні підприємства великоваговий молодняк ВРХ та свиней 728 власникам нараховано майже 1 млн. 300 тис. грн. дотації. Майже 471 тис. грн. близько півтисячі власників ВРХ вже отримали.

Також в ході наради йшлося й про необхідність жорсткого дотримання законодавчих та нормативних вимог заготівельниками та переробниками м’ясної сировини.

«Волинським підприємствам, які заготовляють та переробляють м'ясо, варто максимально співпрацювати із місцевими господарями, не вдаючись до напівлегальних схем та низькоякісного імпорту. Це - обопільно вигідно усім. Адже селяни тоді матимуть змогу отримати від держави дотацію за здану великовагову велику рогату худобу, а підприємці одержать продукцію, у якості якої будуть впевнені», - підкреслив заступник голови Волинської ОДА.

версія для друку