українська російська англійська
Регіони отримали доручення створити "Електронний дитячий садочок"
18.06.2013 | 15:14
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул поставив завдання регіонам створити сайти всім дитячим садочкам та єдині обласні бази даних реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади. Відповідне доручення він дав під час селекторної наради з керівниками регіонів з питань виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

«Для влаштування малюків у дошкільні навчальні заклади в усіх регіонах мають бути створені електронні сервіси, зокрема, єдиний портал «Електронний дитячий садочок». Він має включати в себе можливість електронної реєстрації малюків в обраний батьками дошкільний заклад через мережу Інтернет. При цьому база даних має бути єдиною на весь регіон і включати в себе інформацію про всі садочки. Це важливий елемент планування роботи дошкільних навчальних закладів і створення нових місць», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Наразі, за відсутності єдиної бази даних батьки можуть реєструвати дітей в чергу одночасно в декілька дитячих садочків. Єдина база даних також дозволяє це робити, але фіксує реальну кількість дітей в черзі.

Олександр Вілкул також поставив завдання реалізувати в усіх областях електронний проект «3D-дитячий садочок», який вже реалізовано в Дніпропетровській області. Завдяки цьому проекту батьки можуть отримати на сайті детальну інформацію про заклад та навіть отримати 3D-екскурсію садочком.

 

версія для друку