українська російська англійська
Міністерство оборони продовжує перехід на ліцензійне програмне забезпечення
18.06.2013 | 18:30
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Міністерство оборони України вживає комплексних заходів щодо використання у повсякденній діяльності винятково ліцензійного програмного забезпечення.

На виконання Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.03 № 1433, з 2004 року Міністерством оборони України за централізованими видатками здійснюється закупівля комп’ютерного обладнання з ліцензійним програмним забезпеченням (операційна система Microsoft Windows, офісний додаток Microsoft Office та антивірусне програмне забезпечення) та окремо програмного забезпечення (операційна система Microsoft Windows та антивірусне програмне забезпечення).

На виконання зазначеного Порядку щорічно проводиться інвентаризація програмного забезпечення у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України, результати якої у подальшому надаються до Державної служби інтелектуальної власності України.

У 2013 році на закупівлю програмного забезпечення сплановано видатки у сумі 500 тис. грн. – для закупівлі ліцензійного антивірусного програмного забезпечення для впровадження комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах Міністерства оборони України та Збройних Сил України. За цими видатками заплановано на 54% забезпечити потребу в антивірусному програмному забезпеченні на 7500 ПЕОМ та на 100% – в антивірусному захисті електронної пошти в захищеній системі обміну інформацією Збройних Сил України для 70 користувачів.

В подальшому для забезпечення потреби Міністерства оборони України та Збройних Сил України в ліцензійному програмному забезпеченні необхідно виділення коштів у межах 2-3 млн. грн. щороку протягом 2014-2018 років.

 

 

версія для друку