українська російська англійська
Протягом 2013-2014 рр. створять близько 2 тис. місць у волинських дитсадках
18.06.2013 | 19:40
Волинська ОДА

Волинська область системно працює над розширенням мережі дошкільних начальних закладів.  Лише минулоріч відкрито сім дитсадків, три з яких -  новозбудовані. Ще три ДНЗ відновлено, а шість – переведено  з короткотривалого на повний режим роботи, а також додатково створено 2 навчально-виховні комплекси. На базі діючих дошкільних закладів відкрили 38 додаткових груп, що дало можливість отримати 1460 додаткових місць. Про роботу в дошкільній сфері поінформував заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк сьогодні під час включення в ході  сьогоднішнього урядового селектору.

«Вже цьогоріч відкрили новий дитсадок у Маневицькому районі. Ще 14 об’єктів – у роботі. Таких результатів досягнуто завдяки підтримці Президента України та сприяння Уряду», - підкреслив Олександр Курилюк. 

Він додав, що на цей та наступний рік у планах обласної влади – створення до двох тисяч місць у дитсадках. «На сьогодні в регіоні діє 404 ДНЗ, 55 навчально-виховних комплексів. У перспективі – ще 12 НВК. Але кількість дітей щороку збільшується і це добре, тому роботи із розширення мережі дитсадків тривають», - наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Окрім того, Олександр Курилюк повідомив, що в Луцьку із 1 червня функціонує система електронного запису до дитсадків. Найближчим часом такі схеми запровадять і в усіх містах обласного значення й решті населених пунктів краю.

 

версія для друку