українська російська англійська
Донеччина: На шахті "Краснолиманська" відкрито унікальну лаву
19.06.2013 | 10:04
Донецька ОДА

Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький відвідав ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» в Родинському, де була здана в експлуатацію третя західна лава засбросової частини пласта Л3.

Подібна лава унікальна для України, оскільки потужність пласта, що відпрацьовується, складає більше трьох метрів. При цьому середньостатистична потужність пластів, що відпрацьовуються на Донбасі, коливається в межах 0,8-2,5 метра.

Останній раз на «Краснолиманській» нова лава вводилася в експлуатацію в 2007 році. Її відпрацювання гірники завершили в березні поточного року, видобувши 1 мільйон 360 тисяч тонн вугілля.

Шахта «Краснолиманська» - лідер паливно-енергетичного комплексу України і єдине державне вугільне підприємство, яке не отримує дотацій на собівартість продукції.

За словами голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького, утримувати лідерські позиції компанії багато в чому вдається за рахунок кваліфікованих робітників, які сьогодні працюють на «Краснолиманській».

Більша частина обладнання, яке встановлено в новій лаві, вироблено в Донецькій області. Це має величезне значення для економіки регіону і розвитку її промислового потенціалу.

версія для друку