українська російська англійська
У 2013 році в дитячих садках Сумщини планується створити 1690 місць
19.06.2013 | 09:53
Сумська ОДА

У 2013 році в дитячих садках Сумщини планується створити 1690 місць. Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Чмирь під час всеукраїнської відеоселекторної наради.

«Розширення дошкільної мережі відбудеться завдяки відкриттю додаткових місць у працюючих дитячих садках (1242 місця); 3 навчально-виховних комплексів у Роменському, Путивльському та Недригайлівському районах (68 місць); відновленню роботи дитячого навчального закладу на Тростянеччині; добудові дитячого садка у селі Верхня Сироватка (60 місць), а також реконструкції приміщення Глухівської школи №4. Створення нових місць зніме проблеми завантаження дитячих садків», – підкреслив голова облдержадміністрації.

За словами Юрія Чмиря, в області досягнуто значних успіхів у розвитку дошкілля. У дитячих садках Сумщини сьогодні виховуються 76% малюків.

Упродовж останніх років у регіоні створено 57 НВК, 5 центрів розвитку дитини, відновлено функціонування 3 дитячих садків (с. Кам’яне та с. Межиріч Лебединського району, с. Слобода Буринського району).

 

версія для друку