українська російська англійська
У Каневі відкрили нове приміщення міськрайонного центру зайнятості
19.06.2013 | 10:36
ЧЕРКАСЬКА ОДА

У м. Канів на Черкащині відкрили нове приміщення міськрайонного центру зайнятості, де отримуватимуть адресні соціальні послуги понад 5,5 тис. роботодавців та шукачів роботи Канівщини.

З цієї нагоди до міста прибули: Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, голова Державної служби зайнятості України Марина Лазебна, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко та ін.

Нове приміщення Центру оснащено комп’ютерним класом для опанування безробітними та роботодавцями навичок роботи з комп’ютерними програмами. Є куточок для осіб з обмеженими фізичними можливостями, тендерний центр, інформаційний куточок для тих, хто бажає започаткувати власну справу тощо. Отримати послуги у центрі зайнятості може кожен охочий незалежно від місця реєстрації. Клієнти можуть ознайомитися з оперативною інформацією про вакансії. У секторі взаємодії з роботодавцями є спеціальне місце для їхньої самостійної роботи, яке оснащено персональним комп’ютером, тематичною літературою та нормативними документами.

Між тим, у день відкриття нового приміщення центру двом жителям Канівщини, які виявили бажання пройти перепідготовку, було вручено ваучери на навчання.

Слід зазначити, що за 5 місяців 2013 року за сприяння центру зайнятості працевлаштовано 354 безробітних. Рівень працевлаштування у Канівському МРЦЗ становить 27,4%.

Особлива увага приділяється працевлаштуванню громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (випускники; батьки, які мають дітей до 6 років; діти-сироти; люди з інвалідністю та інші). Протягом п'яти місяців цього року працевлаштовано 88 таких осіб.

Отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи і зареєструвались, як суб'єкти підприємницької діяльності, 19 безробітних.

Тимчасову зайнятість забезпечено для 114 осіб. У 87% місцевих рад Канівщини передбачені кошти на проведення в 2013 році громадських робіт.

Загалом активними заходами сприяння зайнятості охоплено 645 безробітних, що становить 49,8% від їхньої загальної чисельності.

Завдяки цим та іншим заходам, канівські безробітні швидше отримують бажане працевлаштування. Центр зайнятості має один з найнижчих в області показників тривалості зареєстрованого безробіття. Протягом 5 місяців цього року в базі даних Канівського МРЦЗ налічувалося 438 вакансій. За направленням центру зайнятості укомплектовано 84,5% заявлених вакансій, що на 8,2 відсоткові пункти перевищує середній показник по області. Слід зазначити, що в Канівському МРЦЗ якість вакансій – одна з найкращих. Так, у січні-травні цього року майже 85% заявлених роботодавцями вакансій мали рівень заробітної плати вище мінімальної, а кожна десята вакансія – вище середньої по області.

 

версія для друку