українська російська англійська
М. Присяжнюк: В Україні розроблять законопроект про захист інвестицій в аграрний сектор
19.06.2013 | 14:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Уряд продовжує працювати над розвитком галузі тваринництва. Зокрема, велика увага приділяється збільшенню інвестування у цей сектор. Для цього у Мінагрополітики планують приступити до розробки законопроекту про захист інвестицій в аграрний сектор. Цей документ дозволить забезпечити максимально сприятливі умови для інвестування у вітчизняне тваринництво та наростити його показники. Про це 19 червня на брифінгу за результатами засідання Уряду повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Галузь вітчизняного тваринництва є надзвичайно перспективною для залучення інвестицій. І зараз ми шукаємо привабливу модель для іноземного інвестора в цю галузь. Тому ми плануємо приступити до розробки законопроекту про захист інвестицій в аграрний сектор. Я переконаний, що завдяки цьому закону ми створимо в Україні максимально привабливі умови для інвестування у вітчизняне тваринництво», − зазначив Микола Присяжнюк.

Також очільник відомства додав, що Мінагрополітики постійно веде переговори з потенційними інвесторами, зацікавленими вкладати кошти у вітчизняний аграрний сектор, у тому числі й у тваринництво.

Окрім того, Микола Присяжнюк наголосив, що зі свого боку Уряд також сприяє розвитку тваринництва. Зокрема, приділяється увага розбудові та реконструкції тваринницьких комплексів. Такі відновлені масштабні  об’єкти вже розпочали працювати  у Чернівецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Зокрема, у Чернівецькій області вже введено в дію два реконструйованих тваринницьких комплекси потужністю 850 та 350 голів дійного стада корів. На Дніпропетровщині реконструйовано свинокомплекс для 2,5 тисячі голів свиноматок. А в Запорізькій області завершено реконструкцію пташника потужністю 60 тисяч курей.

 

 

версія для друку