українська російська англійська
В Україні стартувала Всеукраїнська акція "Нові стандарти - нова школа"
19.06.2013 | 15:10
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський взяв участь у круглому столі за підсумками акції, проведеної у місті Каневі Черкаської області.

Згідно з графіком, затвердженим департаментом освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, директори шкіл міста Золотоноші цього дня вивчали готовність шкіл міста Канева до впровадження у 2013-2014 навчальному році нового Державного стандарту в 2, 5 класах.

Вислухавши враження і думки кожного директора Борис Жебровський наголосив на  важливості модернізації навчально-виховного процесу, яка і є метою впровадження нового стандарту навчання.

Працівники Міністерства освіти і науки виїхали у всі регіони України, щоб з перших вуст почути проблеми і досягнення щодо підготовки до нового навчального року і впровадження нових стандартів.

На завершення зустрічі  Борис Жебровський зазначив: «Обмін делегаціями освітян на рівні область – область, район – місто – район, школа – школа, започаткований Міністерством освіти і науки України у 2011 році, допоміг виявити позитивний досвід організації навчально-виховного процесу, нестандартні рішення, педагогічні новації і родзинки. Це своєрідний порадник і Міністерству, і керівникам навчальних закладів. Дуже важливо, щоб освітяни в різних куточках нашої держави могли звірити правильність своїх рішень, побачити позитивне в роботі своїх колег, врешті – подружитися і подякувати одне – одному за споріднену працю».

 

версія для друку