українська російська англійська
Уряд залучає інвестиції в сільгоспмашинобудування
19.06.2013 | 15:30
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні продовжується реалізація Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. В межах виконання положень цього документа планується залучити інвестиції в галузь сільськогосподарського машинобудування. Так, у цьому напрямі наразі відпрацьовується п’ять інвестиційних проектів. А їхнє фінансування планують здійснювати під державні гарантії обсягом близько 700 мільйонів гривень. Про це сьогодні під час брифінгу у Будинку Уряду повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Уряд уже активно приступив до реалізації Програми активізації розвитку економіки на найближчі два роки. Аграрний блок є одним із провідних у цьому документі. В його межах ми плануємо залучити інвестиції в розвиток вітчизняного сільгоспмашинобудування. У цьому напрямі ми опрацьовуємо п’ять інвестиційних проектів. Їх фінансування планується здійснювати під державні гарантії обсягом близько 700 мільйонів гривень», − зазначив Микола Присяжнюк.

За словами очільника відомства, у межах цих інвестиційних проектів планується розпочати виробництво зернозбиральних комбайнів на базі ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» спільно з компанією CLAAS, а також на заводі зварювання ім. Патона разом із компанією New Holland. Також ТОВ «Укравтозапчастина» з італійською фірмою Landini планують виробляти сучасні потужні трактори. Окрім того, буде започатковане виробництво широкозахватних посівних комплексів та ґрунтообробної техніки на ПАТ «Червона Зірка».

«За нашими розрахунками, ефективність від впровадження цих інвестиційних проектів вдвічі підвищить імпортозаміщення сільськогосподарської техніки, тобто до 40%», − наголосив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку