українська російська англійська
На Луганщині відбувся І Міжнародний форум жінок з обмеженими фізичними можливостями
19.06.2013 | 16:50
ЛУГАНСЬКА ОДА

17-19 червня 2013 року в Луганську відбувся І Міжнародний форум жінок з обмеженими фізичними можливостями «Жінка з інвалідністю – міфи і реальність».

Учасники форуму – представники громадських організацій інвалідів, соціальних структур, реабілітаційних центрів з Молдови, Таджикистану, Російської Федерації, Республіки Білорусь і ряду регіонів України – обговорили проблеми соціального і медичного захисту жінок з інвалідністю, їх можливості особистої самореалізації, материнства, зайнятості, гарантії медичних і соціальних прав. Вони також взяли участь у роботі над резолюцією, яка має стати вагомим документом у вирішенні означених проблем.

 «Це перший міжнародний захід подібного характеру, і ми раді, що він проходить саме у нас, на Луганщині, – зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Івченко. – Упевнений, форум стане черговим кроком до досягнення нашої спільної мети – допомогти в реалізації прав дівчат і жінок з інвалідністю, гарантованих Конвенцією ООН з прав інвалідів, Конституцією та іншими державними та міжнародними правовими актами».

 

версія для друку