українська російська англійська
Більше 30 тисяч пенсіонерів та інвалідів отримали послуги в терцентрах Криму
19.06.2013 | 17:46
РМ АР Крим

Більше 30 тисяч пенсіонерів і інвалідів отримали послуги в терцентрах Криму. Про це повідомила заступник Міністра соціальної політики АРК Інна Горєлова на засіданні Президії Ради Організації ветеранів Автономної Республіки Крим.

«Цього року в усіх структурних підрозділах терцентрів обслужена майже 31 тисяча чоловік, у тому числі 10 тисяч на дому. У планах уряду – подальше неухильне посилення соціального захисту і стандартів життя літніх громадян», – сказала заступник Міністра.

Інна Горєлова повідомила, що в дванадцяти регіонах Автономії при територіальних центрах працюють «Університети третього віку».

Щорічно з метою надання адресної грошової допомоги пенсіонерам і інвалідам, що знаходяться у складній життєвій ситуації, передбачаються заходи в міських і районних програмах з соціальної підтримки соціально незахищених категорій населення. Також виділяються кошти з бюджету Автономної Республіки Крим на надання адресної грошової допомоги особам, що знаходяться в екстремальній життєвій ситуації, у розмірі до двох мінімальних пенсій за віком.

У 2013 році за рішенням комісії мінсоцполітики АРК близько 100 чоловік отримали матеріальну допомогу. За рахунок міських і районних бюджетів в Автономній Республіці Крим у 2013 році надана адресна матеріальна допомога для більш ніж 4 тисяч чоловік.

У підвідомчих інтернатних установах проживає 171 ветеран війни і члени сімей загиблих, у тому числі: 16 учасників бойових дій, 120 учасників війни, 18 інвалідів війни, 17 членів сімей загиблих ветеранів війни.

 

версія для друку