українська російська англійська
Затверджений план заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України
20.06.2013 | 11:30
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України. Відповідне розпорядження прийнято під час засідання Кабінету Міністрів 19 червня, повідомив Міністр культури Леонід Новохатько.

«Україна відзначатиме свято 22-ї річниці незалежності по всій країні. Упродовж усього серпня відбудуться концерти, вистави, тематичні виставки. У кінотеатрах пройдуть тижні українського кіно, а на телеканалах відбудеться показ документальних і художніх фільмів, присвячених історії української держави», - зазначив Міністр.

Так, з нагоди відзначення 22-ї річниці незалежності України будуть проведені урочистості, культурно-мистецькі заходи, тематичні конференції, круглі столи за участю представників влади, органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних діячів, міжнародних організацій, української діаспори, а також буде проведено ряд заходів, спрямованих на популяризацію державних символів.

Крім того, відповідно до розпорядження, будуть затверджені регіональні плани з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України і забезпечено їх виконання.

При цьому повинні бути упорядковані об’єкти культурної спадщини, місця поховання бійців за незалежність України, пам’ятники воїнам, полеглим у боях за її свободу, а також будуть здійснені заходи щодо благоустрою населених пунктів, приведені в порядок об’єкти інфраструктури.

Планується також проведення святкових феєрверків к столиці та містах-героях, містах республіканського і обласного значення.

Зазначений документ підготовлено Міністерством культури України на виконання Указу Президента України від 8 квітня 2013 року «Про відзначення 22-ї річниці незалежності України».

 

версія для друку