українська російська англійська
Уряд підтримав спрощення митних процедур для контейнерних залізничних перевезень на території станції "Одеса - Ліски"
20.06.2013 | 11:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

За ініціативою Міністерства інфраструктури України буде спрощено оформлення митних процедур у пунктах пропуску для контейнерних залізничних перевезень. Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2009 року № 381» схвалено на засіданні Уряду 19 червня.

За словами Міністра інфраструктури України Володимира Козака, наразі митний контроль товарів у контейнерах здійснюється двічі – у пунктах пропуску в Одеському, Іллічівському та «Южному» морських портах та у пункті контролю «Одеса-Ліски». Крім того, переміщення товарів між пунктами пропуску морських торговельних портів та пунктом контролю «Одеса-Ліски» здійснюється з оформленням митного режиму «транзит» і поданням митної декларації. Все це знижує ефективність обробки таких вантажів при комбінованих перевезеннях.

«Запропоновані нами зміни дозволять здійснювати пропуск та митне оформлення товарів один раз у контейнерах у залізничному сполученні на території контейнерного терміналу залізничної станції «Одеса – Ліски» Одеської залізниці», - повідомив Володимир Козак.

Міністр додав, що це розпорядження також дасть змогу врегулювати питання впорядкування діяльності пунктів пропуску через державний кордон в «Одеському», «Іллічівському» та «Южному» портах, а також збільшити використання ресурсу залізничного рухомого складу при комбінованих перевезеннях. Зокрема затверджені зміни сприятимуть підвищенню ефективності комбінованих перевезень.

Розпорядження набере чинності з дня офіційного опублікування.

 

версія для друку