українська російська англійська
НКЦПФР схвалила зміни до порядку складання та розкриття інформації компаніями та особами з управління активами НПФ
20.06.2013 | 11:43
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про затвердження Змін до Положення про порядок складання та розкриття інформації компаніями з управління активами та особами, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів, та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку». Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні регулятора.

«В першу чергу, дані зміни до Положення розроблені з метою приведення документу у відповідність до норм Закону України «Про інститути спільного інвестування» та «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні». Так, регуляторний акт встановлює вимоги щодо термінів подання розрахунків обов'язкових до виконання пруденційних нормативів діяльності КУА (компаніями з управління активами) та особами, що здійснюють управління активами НПФ (недержавних пенсійних фондів), а також щодо термінів подання щоденного розрахунку вартості чистих активів ІСІ, щорічної інформації про результати діяльності ІСІ, складу фінансової звітності ІСІ та їх нерегулярної інформації. Окремими нормами визначені особливості розкриття інформації про результати діяльності та розрахунку вартості чистих активів ІСІ та річної фінансової звітності КУА», - резюмувала Оксана Симоненко, директор Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

За словами Оксани Симоненко, прийняття регуляторних актів сприятиме вдосконаленню порядку розкриття інформації КУА та захисту прав інвесторів шляхом застосування заходів щодо запобігання порушень чинного законодавства на ринку цінних паперів.

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з його актуалізованим текстом.

версія для друку