українська російська англійська
Олег Проскуряков відвідав з робочою поїздкою Луганську область
20.06.2013 | 12:29
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

20 червня 2013 року в рамках робочої поїздки до Луганської області Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков виступив перед екологічним активом Луганської області. В своєму виступі він висвітлив основні напрямки взаємодії центральних та регіональних органів державної влади в сфері екології та захисту навколишнього середовища, підкреслив необхідність безумовного виконання завдань Президента України в екологічній сфері.

Також, Олег Проскуряков відвідав Луганську спеціалізовану школу - гімназію №30, реконструкція якої проводиться в рамках протоколу про продаж одиниць умовної кількості.

Всього у Луганській області реалізується 38 проектів на загальну кошторисну вартість 248,7 млн. грн., з них 31 проект у м. Луганську (234,2 млн. грн.), 5 проектів у м. Антрацит (5,2 млн. грн.) і 2 проекти у м. Брянка (9,2 млн. грн.). Планований обсяг скорочення викидів парникових газів – 6366,69 тонн СО2 на рік.

Сьогодні Міністр екології Олег Проскуряков візьме участь у засіданні Ради Регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича, що відбудеться в м.Луганську.

 

версія для друку