українська російська англійська
Мінінфраструктури працює над удосконаленням системи підготовки моряків
20.06.2013 | 12:57
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Міністерство інфраструктури України продовжує працювати над вдосконаленням національної системи підготовки та дипломування моряків та приведенням її у відповідність до міжнародних конвенційних вимог. Зокрема, триває робота над підготовкою нормативної бази, необхідної для забезпечення імплементації в Україні вимог Манільських поправок 2010 року до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року (далі – Конвенція ПДНВ).

Як раніше зазначав Міністр інфраструктури Володимир Козак, Україна в усьому світі славиться своїми високопрофесійними фахівцями морської справи, яких потім охоче приймають на роботу на судна під різноманітними іноземними прапорами. При цьому робота з удосконалення національної системи морської освіти, підготовки та дипломування моряків організована та проводиться в Україні на постійній основі. Особлива увага приділяється врахуванню та забезпеченню відповідності усім міжнародним стандартам та вимогам.

Так, з метою виконання вимог Манільських поправок відомством наразі підготовлені та виносяться на публічне громадське обговорення чергові проекти нормативно-правових актів, а саме: проект наказу Міністерства інфраструктури «Про затвердження Порядку видачі кваліфікаційних документів особам  командного складу суден, персоналу яхт, які не займаються комерційними перевезеннями, і особам суднової команди морських суден»; проект наказу «Про затвердження Порядку підтвердження кваліфікації й дипломування осіб командного складу суден, персоналу яхт, які не займаються комерційними перевезеннями, і осіб суднової команди морських суден» та проект наказу «Про затвердження зразків документів осіб командного складу та суднової команди морських суден, що засвідчують належну кваліфікацію для займання посади на судні та ідентифікують їх власників».

версія для друку