українська російська англійська
Микола Азаров провів засідання української частини Ради з питань співробітництва з ЄС
20.06.2013 | 17:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров провів засідання Групи високого політичного рівня в рамках української частини Ради з питань співробітництва між Україною і ЄС.

 «Ми сьогодні повинні обговорити питання нашої готовності в рамках підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС та стан виконання нами так званих критеріїв угоди», - сказав Микола Азаров.

На засіданні заслухали доповідь Міністра закордонних справ Леоніда Кожари про стан підготовки спільного засідання Ради з питань співробітництва між Україною і ЄС, яке відбудеться 24 червня у Люксембурзі.

Зокрема, Леонід Кожара доповів Прем'єр-міністру про проект програми робочої поїздки, склад української делегації та делегації сторони ЄС, а також щодо питань, які можуть бути порушені європейською стороною, та стан підготовки документів, які передбачається ухвалити на засіданні Ради.

«Успішне проведення засідання Групи високого рівня - це прямий шлях до успішного саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі», - зазначив Глава МЗС.

Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький поінформував Главу Уряду щодо позиції України в окремих торговельних питаннях, які викликають занепокоєння ЄС.

Було також обговорено питання реформування судової системи України, кримінального законодавства, прокуратури та міліції, питання вдосконалення виборчого законодавства та боротьби з корупцією.

За результатами XVI спільного засідання передбачається схвалити протокол засідання, третій Спільний звіт спільного комітету старших посадових осіб щодо порядку денного асоціації та зміни до операційної частини порядку денного асоціації.

Нагадаємо, що засідання Ради проводиться раз на рік у Брюсселі або Люксембурзі. На XVI засіданні головуватиме сторона ЄС.

версія для друку