українська російська англійська
НКЦПФР розробила порядок анулювання викуплених акцій без зміни розміру статутного капіталу
21.06.2013 | 13:17
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила  проект рішення «Про затвердження Порядку анулювання викуплених акціонерним товариством акцій без зміни розміру статутного капіталу» на засіданні регулятора, що пройшло 20 червня 2013 року.

Зауважимо, що даний документ було розроблено з метою реалізації норми статті 17 Закону України «Про акціонерні товариства», якою передбачено, що акціонерне товариство в порядку, встановленому НКЦПФР, має право анулювати викуплені ним акції та зменшити статутний капітал або підвищити номінальну вартість решти акцій, не змінюючи при цьому розмір статутного капіталу.

«Проектом нормативно-правового акту встановлюється механізм анулювання викуплених акціонерним товариством акцій та підвищення номінальної вартості решти акцій без зміни розміру статутного капіталу. Окрім того, документом визначаються строки та порядок реєстрації Комісією випуску акцій нової номінальної вартості, а також перелік документів, які подаються до регулятора для реєстрації випуску акцій», - зазначили розробники Порядку.

Порядок анулювання викуплених акцій та зменшення статутного капіталу Комісія врегулювала у минулому році, розробивши відповідний документ. А відтепер врегулювала і порядок анулювання викуплених акціонерним товариством акцій та підвищення номінальної вартості решти акцій без зміни розміру статутного капіталу.

Найближчим часом документ буде опублікований на сайті Комісії, і всі зацікавлені у ньому особи зможуть ознайомитися з його змістом.

 

версія для друку