українська російська англійська
Держфінінспекція в Сумській області за 5 місяців 2013 року відшкодувала втрат на 28,2 млн. грн.
21.06.2013 | 15:30
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області упродовж січня-травня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 28,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів та бюджетних установ додатково надійшло 4,5 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільові й незаконні витрати та недостачі на суму 23,7 млн. грн.

Зокрема, завдяки фінінспекторам підрядники, які незаконно отримали від Сумського національного аграрного університету 105 тис. грн., завищивши вартість і обсяги ремонтних робіт, виконали додаткові роботи та надали послуги на зазначену суму.

Також фінінспектори сприяли поверненню Інспекції державного технічного нагляду Сумської облдержадміністрації незаконно відчуженого майна вартістю майже 100 тис. грн.

Окрім того, задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів від початку 2013 року до суду пред'явлено 18 позовів на загальну суму майже 2,1 млн. грн. Пред'явлення ще 21 позову ініційовано перед органами прокуратури і керівниками підприємств, установ та організацій.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 47 досудових розслідувань.

У 171 випадку до об'єктів, що допустили бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 317 управлінських рішень.

За допущені порушення 222 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 132 – до дисциплінарної і матеріальної, 1 особу звільнено із займаної посади.

версія для друку