українська російська англійська
На каналі "Лтава" аналізуватимуть уроки історії
21.06.2013 | 15:40
Прес-служба державного комітету телебачення і радіомовлення

22 червня телеканал «Лтава» Полтавської ОДТРК присвятить низку програм та документальних фільмів пам’яті загиблих земляків у роках Великої Вітчизняної війни.

Зокрема, полтавчани переглянуть документальний фільм «Повернення з багряного вирію» (автор-режисер Інна Дідик, оператор Максим Кривошеєв). Це розповідь-сповідь  ветерана Великої Вітчизняної війни Григорія Плигача, який багато разів дивися смерті в очі. 

В передачі «Уроки історії. Початок Великої Вітчизняної війни» заслужений учитель України О.Білоусько та ведучий програми Сергій Блавацький спробують проаналізувати трагічний для Радянського Союзу день – 22 червня 1941 року.

Про легендарного земляка-полтавця, відомого лікаря, ветерана Великої Вітчизняної війни Олексія Левченка йтиметься у  репортажі Євгена Прокопенка та Сергія Залеського. На початку червня цього року Полтава попрощалася з кавалером 4 медалей «За відвагу», полтавецем Олексієм Левченком. Наступного року йому мало б виповниться 90 років

Переглянуть глядачі й стрічку Анатолія Мішина (оператор Євген Ковальчук) «Юність за колючим дротом», у якій йдеться про трагедію цілого покоління, чиї мрії перервала війна. Багато хто з них своє повноліття зустрів у полоні, у фашистських концтаборах.

Говоритимуть на «Лтаві» і про весну 45-го. Ця тема знайде своє відображення у циклі передач «Уроки історії».

 

версія для друку