українська російська англійська
М.Азаров: Ми нікому не дозволимо применшувати значення Великої Перемоги
21.06.2013 | 15:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд нікому не дозволить применшувати історичне значення перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з ветераном Великої Вітчизняної війни Михайлом Звягінцевим і його бойовими товаришами напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

“22 червня завжди буде для нас Днем скорботи, і коли деякі політики говорять про те, що 9 Травня - це день скорботи, я завжди їм заперечую. Тому що 9 Травня для нас - день Великої Перемоги. Як сказано у пісні: “Це свято зі сльозами на очах”, а ось Днем скорботи для нас було і залишиться 22 червня 1941 року. Ми нікому не дозволимо применшувати значення Великої Перемоги”, - сказав Микола Азаров.

Прем'єр підкреслив, що в 1941 році Перемога у Великій Вітчизняній війні не була очевидною і тому значення Великої Перемоги не можна применшувати.

Прем'єр підкреслив, що Уряд продовжує приділяти значну увагу ветеранам, але, на жаль, до Парламенту прийшли політичні сили, які намагаються переглянути історію. “На превеликий жаль, до нашого Парламенту прийшли представники тих сил, які, по суті, є спадкоємцями тих, хто стріляв у спину. Вони за міжнародними конвенціями були визнані ворогами цивілізації. Надзвичайно сумно, що в Україні, яка надзвичайно серйозно постраждала в роки ВВВ та внесла величезний вклад у перемогу, зараз можливі такі прояви, які навіть не могли приснитися в жахливому сні”, - сказав М.Азаров.

Водночас, Прем'єр вважає, що питанням історії та патріотичного виховання необхідно приділяти більшу увагу. “Це означає, що ми на рівні держави надзвичайно серйозно послабили увагу до історії. Ми, в основному, займаємося економічними проблемами, які надзвичайно складні і важкі зараз, і ми їм приділяємо всю увагу, а цю сторону віддали тим, хто зараз хотів би принизити і викривити історію”, - наголосив він.

У свою чергу ветерани ВВВ подякували Прем'єр-міністру за постійну увагу до їхніх проблем, а Глава Уряду запросив їх 22 червня разом з ним покласти квіти до Меморіалу невідомому солдату з нагоди дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

 

 

 

версія для друку