українська російська англійська
У Нацдержслужбі обговорили питання модернізації держслужби в контексті європейської інтеграції
22.06.2013 | 09:22
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

У Нацдержслужбі України з нагоди Дня державної служби відбулась конференція на тему «Модернізація державної служби в контексті адміністративної реформи та реалізації політики європейської інтеграції».

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школою вищого корпусу державної служби.

Зі вступним словом виступили Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов, Заступник керівника Головного Управління з питань регіональної та кадрової політики – керівник управління з питань кадрової політики Адміністрації Президента України Олександр Касянюк, Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія, Президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк.

У своєму виступі В’ячеслав Толкованов привітав держслужбовців з нагоди свята та побажав міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії і нових здобутків у виконанні почесного та відповідального обов'язку .

Під час конференції було обговорено підходи до забезпечення системи безперервного навчання державних службовців, науково-методичне забезпечення реалізації Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, актуальні питання модернізації професійної підготовки державних службовців, а також питання забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері державної служби.

Також учасники заходу мали можливість ознайомитися із європейським досвідом у сфері реформування державної служби.

Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець презентувала основні положення Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2013 року № 350.

Питання реформування діяльності служб персоналу в органах державної влади представила Наталія Щербакова, начальник Відділу методичного забезпечення діяльності кадрових служб Нацдержслужби України.

Окрім цього, у рамках конференції було підбито підсумки проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» між центральними органами виконавчої влади та іншими державними органами».

По завершенню заходу В'ячеслав Толкованов вручив відомчі заохочувальні відзнаки Національного агентства України з питань державної служби.

 

версія для друку