українська російська англійська
Микола Азаров: Інтерес інвесторів до України - величезний. "ABC: Ukraine & Partners" тому підтвердження
21.06.2013 | 20:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Інтерес інвесторів до України - величезний, підтвердженням цьому є результати Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners». Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці.

«За майже 22 роки з Дня незалежності України такий форум пройшов вперше. І він перевершив всі наші очікування. В Україну приїхали понад 3,5 тис. представників 62-х країн. І це при тому, що запрошення були розіслані всього за місяць до початку. Це показує величезний інтерес до нашої країни», - підкреслив Микола Азаров.

За його словами, «такі заходи дуже потрібні, оскільки вони надають можливість всім тим, хто цікавиться країною, спілкуватися безпосередньо з керівниками Уряду, керівниками найбільших наших корпорацій, і тим самим впевнено будувати свої плани щодо співпраці з нашою країною».

Тому, підкреслив Прем'єр-міністр, Уряд вирішив зробити такий форум щорічним.

Микола Азаров також зазначив, що проведення Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» показало і певні недоліки, і відсутність досвіду настільки масштабних заходів. Як приклад він назвав Петербурзький економічний форум, який проводиться вже багато років. «Оргкомітет його підготовкою займався цілий рік. А якщо зіставити масштаби проведення Київського форуму, то у нас вийшло не гірше», - сказав він.

 

 

версія для друку