українська російська англійська
Микола Азаров розпорядився створити міжвідомчий оперативний штаб у зв'язку з загибеллю українців у Пакистані
23.06.2013 | 14:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров підписав розпорядження про створення Міжвідомчого оперативного штабу з розслідування обставин трагічної загибелі громадян України внаслідок терористичних дій на території Пакистану 23 червня 2013 року, а також для надання допомоги сім’ям загиблих.

Згідно з розпорядженням Глави Уряду буде організовано транспортування тіл загиблих співвітчизників на Батьківщину. Сім’ям загиблих буде надано необхідну допомогу.

Крім того, Міністерство закордонних справ України зобов’язано забезпечити роботу цілодобового контактного центру та надавати всебічну допомогу родичам загиблих в Україні, оперативно інформувати про долю інших громадян України, які перебувають на території Пакистану.

МЗС також має підтримувати постійний зв'язок з владою Ісламської Республіки Пакистан та оперативно інформувати про отримані результати.

Нагадаємо, що у ніч на неділю у Пакистані в районі гори Нанга-Парбат області Гілгіт-Балтистан була розстріляна група туристів. За останніми даними, загальна кількість вбитих становить 11 осіб, в тому числі - 5 громадян України. За попередньою інформацією, напад був здійснений терористичним угрупованням "Лашкар-є-Джангві".

У район трагедії Уряд Пакистану направляє гелікоптер, який доставить тіла загиблих до адміністративного центру області Гілгіт.

Уряд України, Посольство України в Ісламській Республіці Пакистан вживають всі необхідні дії для розслідування обставин трагедії.

У свою чергу МЗС України наполегливо рекомендує українським громадянам, у тому числі і групам альпіністів, які планували ближчим часом здійснити сходження на вершини в даному регіоні, перенести ці плани.

 

версія для друку