українська російська англійська
Держінвестпроект створює експертну групу для національного проекту "Індустріальні парки"
24.06.2013 | 16:02
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Держінвестпроект створює експертну групу для національного проекту “Індустріальні парки”. Про це повідомив Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

«У рамках національного проекту “Індустріальні парки” ми створюємо експертну  групу з відбору найбільш перспективних майданчиків для будівництва 10 індустріальних парків. До експертної групи, зокрема, увійдуть переважно учасники ринку, а не державних структур – представники міжнародних бізнес-асоціацій, консалтингових компаній, міжнародні та українські експерти”, - сказав він

Також Владислав Каськів відзначив, що не варто плутати реалізацію національного проекту “Індустріальні парки” з процедурою адміністрування Закону України “Про індустріальні парки”, оскільки згідно з діючою постановою Кабінету Міністрів від 16 січня ц.р. (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/216-2013-п/paran8#n8) прийняття рішення про надання статусу індустріального парку перебуває у компетенції інших центральних органів виконавчої влади.

 

Довідково

Відповідно до постанови КМУ від 16.01.13 (Порядок прийняття рішення про включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/216-2013-п/paran8#n8) Держінвестпроект України  включає індустріальний парк до відповідного Реєстру за рішенням утвореної Мінекономрозвитку постійно діючої міжвідомчої комісії, що за результатами розгляду матеріалів готує рекомендації щодо включення індустріального парку до Реєстру, відмови у такому включенні або доопрацювання поданих ініціатором  документів.

 

версія для друку