українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що Україна виконає всі вимоги для підписання Угоди про асоціацію з ЄС
24.06.2013 | 22:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Україна виконає всі необхідні умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. Про це він заявив у Люксембурзі на спільній прес-конференції з Віце-прем'єр-міністром - Міністром закордонних справ Ірландії Еамоном Гілмором та Єврокомісаром з розширення і європейської політики сусідства Штефаном Фюле.  

«Ми обговорили всі питання, які виникали у наших партнерів. Найголовніше, і ви про це чули у виступах пана Міністра і Єврокомісара, що у нас є впевненість, що ми рухаємось у правильному напрямку, і Україна демонструє досить серйозне просування у цій сфері. Нам залишилось ще немало зробити, але у нас є впевненість, що ми виконаємо всі взяті на себе зобов’язання», - сказав Микола Азаров.

Водночас він підкреслив, що, перш за все, реформи, які здійснює Уряд, вони потрібні Україні. «Абсолютно те, що ми робимо, ми робимо заради інтересів країни. Я не підписався б ні під одним із пунктів, якби вони суперечили інтересам України», - наголосив Прем'єр-міністр, підкресливши, що євроінтеграція залишається безумовним пріоритетом України.

У свою чергу Комісар Євросоюзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле зазначив, що Україна досягла прогресу у проведенні реформ. «Сьогодні відновилося відчуття відданості та руху у правильному напрямку у наших відносинах. Україна досягла непоганого прогресу у певних своїх напрямках», - сказав він.  

Водночас Штефан Фюле закликав українську опозицію працювати конструктивно заради ухвалення необхідних Україні євроінтеграційних перетворень. «Ми закликали Прем'єр-міністра Миколу Азарова зробити все можливе для того, щоб створити сприятливе середовище для співпраці з питань реформ, які цікавлять Європейський Союз. Водночас я хочу закликати опозиційні сили брати конструктивну участь у роботі над порядком денним Європейського Союзу», - сказав Єврокомісар.

При цьому він засвідчив відданість ЄС щодо запровадження безвізового режиму з Україною.

 

 

 

версія для друку