українська російська англійська
Експертно-консультативна рада при МОН обговорила питання щодо навчання дітей з аутизмом
25.06.2013 | 12:42
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

21 червня 2013 року проведено перше засідання експертно-консультативної ради з питань аутизму. У засіданні взяли участь члени ради, до якої увійшли представники Міністерства освіти і науки, громадських організацій з різних регіонів та інші.

На засіданні проаналізовано законодавство з питань дошкільної та загальної середньої освіти. Членами ради надано пропозиції щодо внесення змін до законодавства в частині освіти дітей з розладами спектру аутизму та нормативно-правових актів.

Внесено пропозицію щодо створення робочих груп з представників експертно-консультативної ради з відпрацювання концептуальних засад навчання дітей з аутизмом, розробки навчального курсу для підвищення кваліфікації педагогічних працівників в інститутах післядипломної педагогічної освіти. Окрім того, обговорено питання щодо відпрацювання єдиної термінології з питань аутизму.

Важливим питанням, яке обговорювалося на засіданні ради, стала необхідність інформаційної допомоги та підтримки батьків, які виховують дітей з аутизмом, з боку громадських організацій та засобів масової інформації.

 

версія для друку