українська російська англійська
Анатолій Могильов запропонував відродити музичний фестиваль "Кримські зорі"
25.06.2013 | 15:30
РАДА МІНІСТРІВ АРК

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов запропонував відродити музичний фестиваль «Кримські зорі».

«Ви знаєте заяви фонду Алли Пугачової про те, що проведення в цьому році Crimea Music Fest - під великим питанням. Нам необхідно думати, як, утім, організувати в Криму музичний фестиваль», - сказав Анатолій Могильов на прес-конференції 25 червня.

Глава Ради міністрів АРК нагадав, що 2013 рік оголошений Президентом України Роком дитячої творчості. У цьому зв'язку особливо актуально відродити колись масштабний музичний фестиваль «Кримські зорі»: «Цього року фестивалю виповнюється 40 років. У ньому брали участь практичні всі зірки радянської естради. Я думаю, ми повинні відродити цей фестиваль і створити «Нові кримські зорі».

У якості журі та почесних гостей Анатолій Могильов запропонував запросити зіркових виконавців фестивалю минулих років, в якості ведучої може виступити Злата Огневич. «Такий фестиваль потрібно проводити нашими силами, кримськими», - додав Анатолій Могильов.

Фестиваль пропонується провести у вересні - жовтні в два етапи: перший відбірковий тур - у містах і районах Криму, другий республіканський етап - фінал конкурсу в Ялті.

версія для друку