українська російська англійська
Петриківський розпис прикрасив нове українське Посольство в Грузії, - О.Вілкул
25.06.2013 | 15:55
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул у рамках робочої поїздки в Тбілісі подарував дві картини, що намальовані майстрами петриківського розпису новому Посольству України в Грузії.

«Ви представляєте нашу країну в Грузії. Тож нехай Петриківський розпис кожен день надихає Вас на нові звершення та здобутки заради України», - сказав Олександр Вілкул.

Він також зазначив, що створення нового Посольства України в Грузії свідчить про те, що, незважаючи на труднощі, Україна розвиває свою міжнародну діяльність. «Нове посольство, що побудовано в Тбілісі - це ознака того, яку увагу приділяє керівництво держави розвитку стосунків з Грузією», - сказав Олександр Вілкул.

Довідково

18 червня 2013 році було офіційно відкрито нове Посольство  України в Грузії. Площа будівлі – більше 5 тис квадратних метрів. Посольство знаходиться в центральній частині міста і є одним з найсучасніших посольств в Грузії. Відтепер, коли гості будуть приходити до Посольства вони бачитимуть частинку великої української душі - Петриківський розпис.

версія для друку