українська російська англійська
Укрдержреєстр розпочав онлайн запис на прийом щодо реєстрації нерухомого майна на Житомирщині
25.06.2013 | 18:09
Прес-служба Державної служби реєстрації

Відтепер мешканці Житомирської області можуть здійснювати попередній запис на прийом до реєстраційних служб Житомирського міського та Житомирського районного управлінь юстиції для подання документів щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Така функція працює на офіційному  веб-сайті Головного управління юстиції у Житомирській області.

Крім того, у всіх приміщеннях прийому громадян органів державної реєстрації прав територіальних управлінь юстиції області працюють інформаційно-консультаційні групи, які надають роз’яснення та допомогу громадянам у заповненні документів.

Варто відзначити, що у приміщеннях, де здійснюється державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, також функціонують спільні робочі групи за участю представників органів Держземагенства та органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Нагадуємо, що станом на 19 червня 2013 року в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державними реєстраторами служб територіальних управлінь юстиції Житомирської області зареєстровано 31 378  заяв та запитів, з яких задоволено 28 534. Решта заяв наразі опрацьовується згідно вимог чинного законодавства. Відсоток розглянутих заяв становить 93%.

версія для друку