українська російська англійська
Затверджено навчальний план підвищення кваліфікації ЗМІ в Укртелерадіопресінституті
26.06.2013 | 09:12
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо погодив навчальний план підвищення кваліфікації працівників підвідомчих підприємств, установ та організацій в Укртелерадіопресінституті на 2013–2014 навчальний рік. Про це йдеться у відповідному наказі відомства.

Згідно із планом, впродовж вересня – червня передбачається провести 15 одноденних семінарів для керівників телерадіоорганізацій, видавництв тощо, на яких розглядатимуться питання соціально-правових основ інформаційного суверенітету та інформаційної безпеки України, найважливіших тенденцій розвитку світової медіаіндустрії, реалізації національних інтересів у діяльності суспільного телерадіомовлення та новітніх підходів до популяризації вітчизняної видавничої продукції.

В свою чергу, журналісти та технічні працівники ТРК матимуть змогу прослухати лекції про сучасні тенденції і технології створення радіо- та телепередач, ефективної реклами тощо.

Для медіадизайнерів, інженерів, поліграфістів фахівці Укртелерадіопресінституту проведуть короткотермінові семінари, на яких розкажуть про останні досягнення у сфері веб-дизайну, технічні характеристики цифрового телебачення DVBT2, методику дублювання друкованого ЗМІ в Інтернеті тощо.

Окрім того, при навчальному закладі функціонуватимуть творчі майстерні для телережисерів, операторів, ведучих програм, гримерів, візажистів та стилістів. Початківці медіасправи можуть набратися теоретичного і практичного досвіду в Школі молодого журналіста. Навчання в таких майстернях триватиме від 1,5 до 3 місяців – залежно від обраного напрямку.

Спеціалістів Львівської, Черкаської, Херсонської ОДТРК, ДТРК «Крим» та Севастопольської РДТРК експерти Укртелерадіопресінституту ознайомлюватимуть із методикою здійснення нелінійного комп’ютерного відеомонтажу впродовж 4 місяців навчання без відриву від виробництва.

версія для друку