українська російська англійська
Інвестори чекають від України прогнозованої політики. І Уряд забезпечить її, - Микола Азаров
26.06.2013 | 10:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України і далі працюватиме над створення привабливих умов для залучення іноземних інвестицій у національну економіку. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, підбиваючи підсумки переговорів з представниками люксембурзького бізнесу та керівництвом Люксембургу.

«Ці переговори в першу чергу були присвячені активізації економічного співробітництва з Україною. Наші партнери висловили дуже велику і цілком практичну зацікавленість «освоїти» український ринок. У них є абсолютно однозначне розуміння привабливості нашого ринку. Але водночас вони не мають достатньо інформації про умови роботи на ньому», - наголосив Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 26 червня.

Він наголосив: Люксембург є однією з найбільших у світі «гаваней капіталу». В умовах світової рецесії системні інвестори дуже уважно обирають, куди вкладати гроші. Великий капітал не терпить «простоїв», проте і не терпить невизначеності, невідомих ризиків.

«Чого ж інвестори чекають від нас, щоб спрямувати капітали в Україну? Головне – стабільної, прогнозованої політики. Надійного захисту інвестицій. Наше завдання – забезпечити це», - заявив Микола Азаров

 

версія для друку