українська російська англійська
Микола Азаров закликав народних депутатів почати працювати заради великої національної мети
26.06.2013 | 12:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров 26 червня на засіданні Уряду закликав народних депутатів відкинути політичні амбіції та почати конструктивно працювати заради великої національної мети - стати частиною об’єднаної Європи.

«Я хочу підкреслити, що на Верховній Раді України лежить велика історична відповідальність. Я дуже хочу, щоб це зрозумів кожен народний депутат. Час, витрачений на блокування роботи Парламенту, віддаляє нас від визначеної українським суспільством мети стати частиною обєднаної Європи. Не від Уряду зараз залежить поступ у євроінтеграції, а від ВР, тому що більшість питань стосується законодавчих рішень Верховної Ради. І це було чітко підкреслено на засіданні Ради співробітництва Україна-ЄС», - сказав Микола Азаров.

Він наголосив, що для підписання у листопаді на Вільнюському  саміті Угоди про асоціацію між Україною та ЄС необхідно виконати законодавче забезпечення реформ правосуддя, виборчого законодавства, практики правозастосування.

Микола Азаров нагадав, що Єврокомісар з розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле прямо закликав українську опозицію працювати спільно з владою у питаннях європейської інтеграції: «Тому що, як він висловився, «злітна смуга закінчується».

«Ми закликаємо до того ж. Відкинути політичні амбіції та егоїзм заради великої національної мети», - сказав Глава Уряду.

 

 

версія для друку