українська російська англійська
Микола Азаров доручив почати розробку проекту з розвитку мережі підземних сховищ газу і модернізації ГТС
26.06.2013 | 12:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру України Юрію Бойку розпочати розробку концепції континентального проекту з розвитку мережі українських підземних сховищ газу і модернізації вітчизняної газотранспортної системи. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів України.

На його думку, українські підземні сховища газу і ГТС здатні зіграти ключову роль у стратегічній стабільності європейського енергетичного ринку.

«Це великий багаторічний проект, складний як в технічному, так і в політичному відношенні. Треба починати його практичну розробку. З урахуванням, в першу чергу, національної енергетичної стратегії», - заявив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України доручив Віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку координувати роботу з розробки концепції цього проекту і презентувати її до саміту у Вільнюсі.

«У нас є всі можливості відігравати важливу роль на Євразійському континенті. Україна має унікальне геополітичне та географічне положення, великі запаси вуглеводнів, вугілля та складових ядерного палива, розвинену інфраструктуру енергетики і високопрофесійний науковий і виробничий людський потенціал», - заявив Микола Азаров.

За його словами, Уряд розробив проект оновленої "Енергетичної стратегії до 2030 року", де враховано всі актуальні питання, що стоять сьогодні перед енергетикою України. Треба також адаптувати цей проект до нових перспектив.

 

 

версія для друку