українська російська англійська
Попереднє ТЕО Національного проекту "Зелені ринки" буде розроблено за грантові кошти
26.06.2013 | 12:36
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Держінвестпроект залучив грантову підтримку проекту технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку USAID для розробки попереднього ТЕО Національного проекту «Зелені ринки». Відповідно, попереднє ТЕО для Нацпроекту розроблятиметься без залучення державних коштів.

Про це Проект USAID «АгроІнвест» офіційним листом повідомив Держінвестпроект 25 червня 2013 року.

«Нам вдалося заручитися фінансовою допомогою Американської урядової організації USAID у рамках Проекту «АгроІнвест», тому на розробку Попереднього ТЕО Нацпроекту «Зелені ринки» ми не витратимо жодної копійки із державного бюджету», - повідомив Голова Держінвестпроекту В.Каськів.

За результатами проведеного Проектом USAID «АгроІнвест» конкурсу, який був оголошений 4 квітня 2013 року, розробником попереднього ТЕО Нацпроекту «Зелені ринки» стала компанія ТОВ «NIRAS Україна». 23 травня із компанією було підписано договір й розпочато розробку попереднього ТЕО.

Нагадаємо, що в лютому поточного року Держінвестпроект провів низку переговорів із Проектом USAID «АгроІнвест» щодо конкретних пропозицій розробки попереднього ТЕО та реалізації Національного проекту «Зелені ринки». Опрацьований проект технічного завдання на розробку попереднього ТЕО Національного проекту «Зелені ринки» було надано Проекту USAID «АгроІнвест».

Довідково:

Національний проект «Зелені ринки» - створення мережі регіональних оптових продовольчих ринків. Нацпроект «Зелені ринки» реалізує будівництво різних об’єктів агрологістики, що передбачають: вирощування сільськогосподарської продукції, її зберігання, переробку та доставку споживачам. Таким чином проект спрямований на розбудову повного замкненого циклу сільськогосподарської продукції від вирощування до споживання.

Проект USAID «АгроІнвест» – проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Проект діятиме в Україні протягом 5 років (з 2011 по 2016 рр.). Головна мета - сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно-правової форми та масштабів виробництва. Крім того, проект сприятиме зміцненню експортного потенціалу України як учасниці глобальної ініціативи з забезпечення продовольчої безпеки. А також допоможе українським селянам краще розуміти та захищати свої права на землю і продумано розпоряджатися своєю власністю для зміцнення добробуту своїх сімей та України в цілому.

NIRAS - найбільша в Данії консультаційно-інжинірингова компанія, заснована в 1956 році. Спеціалізується на інжинірингових послугах у сферах будівництва, промисловості, сільського господарства, енергетики, екології, переробки відходів, транспорту. Група NIRAS складається з холдингової компанії NIRAS Gruppen A/S і багатьох філій у різних країнах світу, в тому числі в Україні.

 

версія для друку