українська російська англійська
Микола Азаров: Правоохоронці стежать, щоб квитки на залізниці не перепродувались
26.06.2013 | 12:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров 26 червня на засіданні Уряду повідомив про результати роботи з удосконалення організації залізничних пасажирських перевезень.

Він нагадав, що на одному з минулих засідань Уряд зобов’язав Міністра інфраструктури під персональну відповідальність навести порядок на залізницях та у повному обсязі забезпечити зростаючу потребу пасажирів у перевезеннях. Про вжиті заходи з цього приводу Міністр Володимир Козак доповів Миколі Азарову вчора.

Прем’єр-міністр зазначив, що за повідомленням Міністра інфраструктури, пасажиропотік у літній період відчутно зріс. Особливо у південному напрямі. Так, Укрзалізниця за 23 дні червня до Криму змогла запропонувати 825,5 тисячі місць. Майже на 50 тисяч більше, ніж минулого року, коли було  781 тисяча місць.

Крім того, було введено 93 додаткових сезонних поїзди, з них 75 – до Криму, зокрема, з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Донецька.

Щоденно пасажирам пропонується до 30 тисяч місць у кримському напрямку.

Микола Азаров також повідомив, що зараз працівники залізничного транспорту спільно з правоохоронцями вживають додаткових заходів з наведення порядку під час продажу квитків: «Укрзалізниця звернулася до головного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ з проханням активізувати роботу з метою недопущення випадків перепродажу проїзних документів».

 

 

версія для друку